Lay's Fırından Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi

Lay's Fırından Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi

452 kcal

Lay's Fırından Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi ürününün kalori miktarı 100 g için 452 kcal'dir.

İçindekiler

Patates ezmesi, mısır nişastası, bitkisel yağ (kanola), yoğurt ve mevsim yeşillikleri çeşnisi (peyniraltı suyu tozu, tuz, laktoz, sarımsak tozu, şeker, yağsız süt tozu, yoğurt tozu, aroma arttırıcılar (monosodyum glutamat, disodyum 5'-ribonükleotid), hidrolize bitkisel protein, soğan tozu, yeşillikler (kurutulmuş maydanoz, kurutulmuş dereotu, kuru nane), aroma vericiler, palm yağı, potasyum klorür, asitlik düzenleyiciler (malik asit, sitrik asit)), şeker, buğday unu, emülgatör (ayçiçek lesitini), kabartıcılar (monokalsiyumfosfat, sodyumbikarbonat), dekstroz, renklendirici (kurkumin)

Lay's Fırından Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi besin değerleri

hashtag icon Marka Lay's
shopping basket icon Miktar 100 g
angle icon Kalori (kcal) 452
angle icon Yağ (g) 17
angle icon Karbonhidrat (g) 68
angle icon Protein (g) 5
angle icon Şeker (g) 8
angle icon Tuz (g) 2

Tempolu Yürüyüş görseli

100 g Lay's Fırından Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi kalorisini yakmak için ortalama 50 dakika Tempolu Yürüyüş yapmanız gerekli.

Bisiklet görseli

100 g Lay's Fırından Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi kalorisini yakmak için ortalama 50 dakika Bisiklet sürmeniz gerekli.

Yüzme görseli

100 g Lay's Fırından Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi kalorisini yakmak için ortalama 59 dakika yüzmeniz gerekli.

Futbol görseli

100 g Lay's Fırından Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi kalorisini yakmak için ortalama 46 dakika Futbol oynamanız gerekli.

Basketbol görseli

100 g Lay's Fırından Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi kalorisini yakmak için ortalama 55 dakika Basketbol oynamanız gerekli.

Ağırlık görseli

100 g Lay's Fırından Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi kalorisini yakmak için ortalama 104 dakika Ağırlık egzersizi yapmanız gerekli.