Nesfit Kırmızı Meyveli Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği

Nesfit Kırmızı Meyveli Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği

373 kcal

Nesfit Kırmızı Meyveli Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği ürününün kalori miktarı 100 g için 373 kcal'dir.

İçindekiler

Tahıllar [tam buğday, pirinç, tam yulaf, şeker, kırmızı meyveli tahıl topları [tahıllar (tam yulaf, buğday unu, tam buğday unu, pirinç unu], şeker, glukoz şurubu, bitkisel yağ (palm, kolza), dondurularak kurutulmuş kırmızı meyveler (ahududu tozu, ahududu parçacıkları, vişne parçacıkları), tapyoka nişaştası, mısır nişaştası, invert şurubu, arpa maltı ekstresi, renklendirici (antosiyaninler), tuz, aroma verici (ahududu), asitlik düzenleyici (sitrik asit), kabartıcılar (sodyum bikarbonat, amonyum bikarbonat), arpa maltı ekstresi, dondurularak kurutulmuş çilek, tuz, emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), glukoz şurubu, aroma verici (ahududu), antioksidanlar (tokoferolce zengin ekstrakt, alfa-tokoferol), niasin, pantotenik asit, folik asit, vitamin B6, riboflavin, kalsiyum, demir

Nesfit Kırmızı Meyveli Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği besin değerleri

hashtag icon Marka Nestle
barcode icon Barkod 8690632760391
shopping basket icon Miktar 100 g
angle icon Kalori (kcal) 373
angle icon Yağ (g) 3
angle icon Karbonhidrat (g) 74
angle icon Protein (g) 9
angle icon Şeker (g) 16
angle icon Tuz (g) 1

Tempolu Yürüyüş görseli

100 g Nesfit Kırmızı Meyveli Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği kalorisini yakmak için ortalama 42 dakika Tempolu Yürüyüş yapmanız gerekli.

Bisiklet görseli

100 g Nesfit Kırmızı Meyveli Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği kalorisini yakmak için ortalama 42 dakika Bisiklet sürmeniz gerekli.

Yüzme görseli

100 g Nesfit Kırmızı Meyveli Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği kalorisini yakmak için ortalama 49 dakika yüzmeniz gerekli.

Futbol görseli

100 g Nesfit Kırmızı Meyveli Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği kalorisini yakmak için ortalama 38 dakika Futbol oynamanız gerekli.

Basketbol görseli

100 g Nesfit Kırmızı Meyveli Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği kalorisini yakmak için ortalama 45 dakika Basketbol oynamanız gerekli.

Ağırlık görseli

100 g Nesfit Kırmızı Meyveli Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği kalorisini yakmak için ortalama 86 dakika Ağırlık egzersizi yapmanız gerekli.